Neden Apple Yetkili Servis Tercih Edilmeli?

Zentech, Apple tarafından onaylanmış Apple Yetkili Servis sağlayıcısıdır. Zentech’te Apple servis protokolüne uygun Apple onaylı onarım ve servisten yararlanabilirsiniz. Zentech’te Apple eğitimi almış teknisyenler çalışır. Orijinal Apple Parçaları, kaliteli bir onarım gerçekleştirilmesi açısından kritik önem taşır. Zentech ürününüzün onarımdan sonra yeni gibi çalışmasını sağlamak için orijinal Apple parçaları ve Apple tarafından temin edilen hassas ekipmanlar kullanılır.

Servisten sonra sunduğumuz garanti

Değiştirme parçaları da dahil olmak üzere servisimiz 90 gün veya Apple garantisi kapsamının kalan süresi boyunca (hangisi daha uzunsa) garanti kapsamındadır. Apple garantinizin süresi dolduktan sonra, garanti kapsamı dışında servis için ödeme yaptığınızda, değiştirme parçaları altı aylık sınırlı donanım garantisi kapsamında olur. Zentech’ten her servis alışınızda bu garantiyi sunarız. Bu garanti, tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaki haklara ek olarak sağlanır

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »