iPhone Batarya Değişimi

Zentech iPhone yetkili servisi olarak iPhone batarya değişimi ihtiyaçlarına ve  sık karşılaşılan güç sorunlarınıza çözümler üretmekteyiz.  Tüm şarj edilebilir piller sarf malzemesidir ve kullanım ömürleri sınırlıdır. Bir süre sonra kapasiteleriyle birlikte performansları düşer ve değiştirilmeleri gerekir. Pilin eskimesi, iPhone aygıtınızın performansında değişikliğe neden olabilir.

Zentech iPhone yetkili servisi olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin 9 farklı noktasında siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

iPhone Batarya Değişim İşlemi ile Neler Yapıyoruz

iPhone’larda görülen bazı güç sorunları pil dışındaki faktörlerden kaynaklanır.

Öncelikle Pil sorunu mu yoksa farklı bir güç sorunumu olduğunu Apple’ın detaylı ve güvenilir testleri ve uzman teknisyenlerimiz sayesinde hızlıca tespit ederek  tarafınıza bildiririz.

iPhone’unuzda pilden kaynaklanmayan bir güç sorunu varsa sorunun asıl nedenini ve nasıl çözümleneceğini belirleyip size bildiririz.

iPhone’unuzda çatlak ekran gibi pilin değiştirilmesini zorlaştıran herhangi bir hasar varsa pili değiştirmeden önce bu sorunun giderilmesi gerekir.

Ayrıca iPhone’nunuzun eskiyen pili ile genellikle aynı sürede ızgaraları da tozlandığı için servisimizde pil değişimi esnasında ücretsiz temizlik sağlanarak kirlenme ve tozlanma kaynaklı ses sorunları da giderilir.

iPhone Batarya Değişim Süresi

Süreç içerisinde ömrünü tamamlayan bataryalar, performans kayıpları ve beraberinde belli başlı teknik arızalar meydana getirmektedir.  iPhone’nunuzda performans kayıpları hissetmeye başladığınız anda servisimize getirerek gerekli incelemeleri yaptırılabilir değişim gerekliliği konusunda bilgi alabilirsiniz.

Zentech iPhone yetkili servisi olarak iPhone’nunuzun bataryasını aynı gün bir saat  içerisinde değiştirerek teslim ederiz. Ancak iPhone’nunuz onarım sonrası testlerinde başarısız olması durumunda yada pil  değişim işleminin Apple Onarım merkezinde yapılması için sistem tarafından doğrudan çağrılması durumunda servis süresine ilave kargo süreleri servis süresini uzatacağı için teknisyenimiz tarafından gerekli bilgilendirme sağlanır.

iPhone Pil Değişiminde Garanti Kapsamı

Tüm şarj edilebilir piller, sınırlı bir kullanım süresine sahiptir. Bu nedenle pillerin zaman içinde servise götürülmeleri veya geri dönüştürülmeleri gerekebilir. Pilinizin kullanım süresi aygıtınızı nasıl kullandığınıza ve aygıtınız için seçtiğiniz ayarlara göre değişir

Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, üretimde meydana gelen bir sorun nedeniyle arızalanan pilleri kapsar. Kullanıma bağlı azalmış yada tükenmiş piller için ücretli değişim sunulur.

iPhone Modeli Pil Değişimi Ücreti
iPhone 13 Pro Max ₺1.399
iPhone 13 Pro ₺1.399
iPhone 13 ₺1.399
iPhone 13 mini ₺1.399
iPhone 12 Pro Max ₺1.399
iPhone 12 Pro ₺1.399
iPhone 12 ₺1.399
iPhone 12 mini ₺1.399
iPhone 11 Pro Max ₺1.399
iPhone 11 Pro ₺1.399
iPhone 11 ₺1.399
iPhone XS Max ₺1.399
iPhone XS ₺1.399
iPhone X ₺1.399
iPhone XR ₺1.399
iPhone 8 Plus ₺1.019
iPhone 8 ₺1.019
iPhone 7 Plus ₺1.019
iPhone 7 ₺1.019
iPhone 6s Plus ₺1.019
iPhone 6s ₺1.019
iPhone 6 ₺1.019
iPhone SE (2. nesil) ₺1.019
iPhone SE ₺1.019
iPhone SE (3.nesil) ₺1.019
iPhone 5s -

Servis Sonrası Garanti 

Zentech Servis tarafından sunulan servis değiştirme parçaları da dahil olmak üzere 90 gün veya Apple garantisi kapsamının kalan süresi boyunca (hangisi daha uzunsa) garanti kapsamındadır. Apple garantinizin süresi dolduktan sonra, garanti kapsamı dışında servis için ödeme yaptığınızda, değiştirme parçaları altı aylık sınırlı donanım garantisi kapsamında olur.

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »