İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi

İphone 13 Pro Max son zamanların en sık tercih edilen telefon türlerinden bir tanesidir. Apple, teknolojik aletler konusunda, herkesin gıpta edeceği bir yol izlemeye devam etmektedir. Son çıkarılan ürünlerden bir tanesi olan İphone 13 Pro Max ise; Apple kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgi görmeye devam etmiştir. Ancak çeşitli nedenlerden ötürü İphone 13 Pro Max ekran değişimi yapılması zorunlu hale gelmiştir.

Telefonunuz kırıldığı zaman, İphone telefonlarınızın kullanımı zor hale gelebilir. Bu duruma engel olabilmek için ise; muhakkak İphone 13 Pro Max ekran değişimi seçeneklerinden yararlanmanız gerekecektir. Telefonlarınızın ekranı, kısa bir süre içerisinde değiştirilerek yeniden size teslim edileceği için; herhangi bir problem yaşamanız da kesinlikle söz konusu olmayacaktır.

Ancak İphone 13 Pro Max ekran değişimi yaptırmak isteyen kişilerin bazıları, orijinal ekranlardan faydalanmak yerine yan sanayi ürünleri tercih etmektedir. Bu tarz işlemler yapmaya çalışırsanız, telefonunuzun ekranına ufak bir darbede yeniden zarar gelebilir. Bu nedenle, İphone 13 Pro Max ekran değişimi yaptırmadan önce; telefonunuza takılacak ekranın orijinal olduğundan emin olmalısınız. Firmamız, bu konuda özenli davrandığı için; herhangi bir sorun yaşamanız kesinlikle mümkün olmayacaktır.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

İphone 13 Pro Max ekran değişimi süresi de kullanıcıların merak ettiği konular arasında yerini almaktadır. İphone 13 Pro Max ekran değişimi, çok uzun zamanınızı almayan bir işlemdir. Telefonunuzu teslim etmenizin ardından, kısa süre içerisinde ekran değişikliğiniz tamamlanacak ve cihazınız tarafınıza teslim edilecektir. Firmamız bünyesinde çalışan teknik ekip, İphone 13 Pro Max ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirmeden önce; telefonunuzu ne zaman alacağınız ile ilgili size bilgi verecektir.

Maksimum 2 gün içerisinde cihazınızı teslim almanız mümkün olduğu için, bu konuda herhangi bir problem yaşamanız söz konusu değildir. Üstelik ekran değişikliği tarzı işlemler yapılırken, telefonunuzda yer almakta olan verilere ve belleğinizde yer almakta olan çeşitli bilgilere kesinlikle zarar gelmeyecektir. Telefonunuzda yapılacak olan ekran değişikliği işlemleri, yalnızca telefonunuzun dışarıdan olan görünümünü etkileyecektir.

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »