iPad Tamiri Nasıl Yapılır? Fiyatı Ne Kadar

Ipad Tamiri

iPad tamiri ve onarım hizmetleri, birçok kişinin araştırdığı konulardan birisidir. Bununla birlikte Apple, iPad ürünlerini tamir edilebilir şekilde üretmemiştir. Bu sebeple tüm donanımsal sorunlarla birlikte ekran, şarj yuvası ve diğer problemler için cihaz değişiminin yapılması gerekir. Bu konuda hizmet veren Apple Yetkili Servisleri arasında olan Zentech, güvenilir firmalardan birisidir. Çeşitli hizmet skalasına sahip olarak, Apple ürünleri kullananlar için önemli avantajlar sağlıyor.

iPad cihazları hafif ve kolay taşınabilirliğinden dolayı her alanda görmek mümkündür ve aynı zamanda kullanışlı cihazlardır. Bu sebeple kullanım alanı oldukça fazladır diyebiliriz. Ancak cihazların parçalarında kullanıma bağlı veya kaza durumuna göre hasarlar oluşabilir. Özellikle darbe veya düşürme, sıvı değmesi gibi çeşitli nedenler istenmeyen durumlar olabilir. Bu durumlar cihazın verimini düşürürken, cihazda kötü bir görünüme sebep olabilir. Aynı zamanda ekran kullanımında takılma tarzı sorunlar yaşarsınız. Daha birçok nedenden dolayı iPad cihazınızın işlevi kaybolur. Bu aşamada Zentech, Apple sektöründe Türkiye’nin en güvenilir yetkili servis hizmetlerini sunuyor.

Zentech, %100 müşteri memnuniyeti öncelikli olarak güvenilir, profesyonel ekipmanlarla yenilikçi ve orijinal bir destek sağlar. Bu sebeple iPad cihazlarınızın modeli fark etmeden, garanti kapsamında olan tüm ürünler için destek alabilir, yeni cihazlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

iPad Tamiri Nasıl Yapılır?

Ipad Temiri

Günlük hayatta dizüstü bilgisayarların yerine kullanılan tablet ürünleri, pratik ve kolay olmasıyla öne çıkar. iPad ürünleri, Apple şirketinin en fazla tercih edilen cihazlarındandır. Bununla birlikte telefonlardan bir tık büyük olarak birçok işlevi yerine getiriyor. Aynı zamanda iPad’ler, çeşitli modellerle piyasaya sunuluyor. Bunlar arasında yer alan iPad Pro veya iPad Air 2 gibi modellerin ekranında uzun süreli kullanıma bağlı şekilde kırılma, çizilme tarzı durumlar meydana gelebiliyor. Aynı zamanda ana kart sorunları, pil ve şarj problemleri gibi çeşitli problemler görülebilir. Bu noktada iPad yetkili teknik servis desteği en iyi çözümdür.

iPad tamiri yapılırken cihazların arıza problemini göz önüne bulundurmak gerekiyor. Cihazınızda oluşan tüm arızalar için yeni cihaz ve teknik servis desteği alabilirsiniz. Cam kırılması, yazılım sorunları, şarj problemleri, sıvı temas gibi birçok sorun için yetkili servis desteği almanız öneriliyor. Aynı zamanda yapılan cihaz değişimi işlemleri ise cihaz modeline göre farklı olur. Bu nedenle alanında uzman yetkili servis hizmetlerine başvurarak yeni cihazınızla değişim yapabilirsiniz.

iPad Tamiri Fiyat

Günümüz teknolojisiyle birlikte teknoloji cihazları büyük bir gelişme gösterdi. Aynı şekilde dünya çapındaki gelişmeleri takip eden, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan güvenilir teknik servis hizmetleri, uzman kadrosuyla birlikte iPad cihazlarınız için mükemmel çözümler sağlayabilir. Bu sebeple iPad tamiri için mutlaka alanında uzman bir servisten hizmet almanız gerekiyor. Bununla beraber iPad servis fiyatlandırması yapılırken fiyat çeşitliği ön plana çıkar. Bu duruma göre sağlanan hizmetlerde her zaman uygun fiyat garantisi vardır.

Cihaz değişimi hizmetlerinde kalite ile beraber bütçe dostu bir avantaj sağlanıyor. Üstelik hizmetlerin tümü yenilikçi, hızlı ve kolay çözüm sağlar. Garanti kapsamına giren, problemin kazayla oluşan hasara bağlı olma durumuna göre cihaz değişiminin garanti kapsamı belirlenir. Bu nedenle en doğru bilgiyi, Apple tarafından yetkilendirilmiş Zentech teknik servis ekibinden almanız gerekiyor.

iPad Ana Kart Değişir mi?

Apple iPad cihazlarda ana kart değişimi, diğer cihazlara göre zordur. iPad tabletlerde çeşitli ana kart problemleri görülebilir. Bu durumlar, tabletin almış olduğu kısa devre problemlerine veya darbelere göre değişebiliyor. Genel olarak diğer iPad servisi ve firmaları ana kart değişimi için hizmet verdiğini iddia edebilir. Ancak Apple, iPad cihazlarının ana kartını değiştirilebilir şekilde üretmemiştir. Bu sebeple cihazınızın ana kartı değişse de eski performansına ulaşmaz ve cihazınızın garantisini riske atar. Bu sebeple garanti kapsamına giren iPad cihazlarınızı, yetkili bir teknik servisle değiştirebilirsiniz.

iPad Ana Kart Değişimi Fiyatı

iPad anakart değişimi fiyat belirlenirken öncelikle cihazınızın problemi belirlenir. iPad tabletlerde anakart onarımı, kritik onarım işlemleri arasındadır. Çünkü iPad tabletlerde anakart onarımı mümkün değildir. Aksi takdirde ana kart değişimi yapıldığında tabletinizin tüm fonksiyonları yitirilir. Bu nedenle cihazınızın kullanılmayacak bir duruma gelmesi mümkündür. iPad cihazlarda ana kart değişimi yerine cihazınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Bunun ise Apple tarafından yetkilendirilmiş, alanında yeterli deneyim ve uzmanlığa sahip olan güvenilir yetkili servisler tarafından yapılması gerekiyor.

iPad tabletlerinizde ana kart sorunlarından dolayı cihaz değişimi yapılması gerektiği zaman öncelikle bazı koşullara bakılmalıdır. Kazayla oluşan hasarlardan dolayı ekran değişimi gerekiyorsa, ekran çalışmıyorsa ve cihazlar Apple garanti kapsamında değilse, tüm bunların dışında farklı hasarlar varsa cihaz değişim ücretlerine bakmanız gerekiyor.

Genel olarak iPad cihazlarının ana kart değişimi mümkün değildir. Çünkü Apple, iPad ürünlerini tamir edilebilir şekilde üretmemiştir. Yanlış yapılan ana kart değişimlerinde cihazınız tamamen işlevselliğini kaybeder veya ana kartınız tekrardan aynı hatayı verebilir. Zentech, standartlara uygun olarak Türkiye’nin en fazla tercih edilen yetkili servislerinden olarak tüm cihaz değişim ve işlemleriniz için profesyonel hizmet sağlar. Bu nedenle cihaz değişimleri için destek alabilir, uygun fiyatlarla cihazınızı yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz.

iPad Ekran Tamiri

iPad ürünlerinde, bazı durumlarda darbe veya uzun süreli kullanıma bağlı şekilde çizilme, kırılma tarzı problemler meydana gelebilir. Bu tarz bir hizmette modele göre değişen ekran değişimi için destek alabilmek mümkün değildir. Çünkü belirttiğimiz gibi, ekran, şarj yuvası ve diğer donanımsal sorunlarda cihaz değişimi gerekiyor. Ekranda görülen çizik ve kırıklar ile diğer sorunlarda cihazınız incelenir ve iPad servis sürecine uygun hale getirilir. Profesyonel ekiplerle gerçekleştirilen bu işlemde yeni cihaz almak için gerekli kriterler incelenir. Ardından değişim işlemlerini güvenle halledebilir, yeni cihazlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genel olarak özetlemek gerekirse, iPad ekran tamiri yerine yeni cihazınızı güvenle teslim alabilir ve kullanabilirsiniz. Cihazınızda oluşan çizik, çatlak gibi sorunların üstesinden gelen Zentech ile iPad değişimi yapılır. Uzman Zentech ekipleri tarafından gerçekleştirilen iPad cihaz değişimi sonrasında cihazınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPad Şarj Problemi Nasıl Çözülür?

Apple iPad servisi hizmetlerine baktığımızda en fazla başvurulan problemler arasında şarj durumu yer alıyor. Özellikle iPad cihazlarda şarj problemi, sıklıkla karşılaşılan problemlerden birisidir. iPad şarj problemi görüldüğü zaman şarj olmaması, şarjın hızlı bitmesi veya şarj bittiğinde, kapandığında hiç açılmaması gibi bir konu söz konusu olabiliyor. Bunun dışında şarj kısmında da çeşitli problemler görülebilir. Bu tarz bir durumda iPad şarj probleminin nedeni bulunur ve arıza tespiti yapılarak cihazınızın değişimi yapılır. Süreç içerisinde arıza tespitinin doğru şekilde yapılması ve bu durumda cihazınızın garanti kapsamını belirlemek gerekiyor.

Sonuç olarak iPad şarj problemi dahil olmak üzere tüm sorunlar için profesyonel bir destek almanız şarttır. Bunun için iPad Yetkili Servis olan Zentech, hizmet kalitesi, yeterlilik sertifikası, doğru arıza tespiti, garanti belgesi ve diğer tüm avantajlara sahiptir. iPad cihazları konusunda yüzlerce önemli detay, tüm Zentech şubelerinde aynı standartlarla sağlanmaktadır. Bu nedenle cihazlarınız için profesyonel iPad servis desteği alabilir ve hasarlı cihazlarınızı yenisiyle değiştirebilirsiniz. Her an sizle iletişim halinde olan Zentech ile kafanızda herhangi bir sorun kalmaz.

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »