iPhone Teknik Servis

Zentech Apple iPhone Yetkili Servis ile iPhone Onarım Hizmetleri

Aynı Gün iPhone Ekran Değişimi

iPhone’unuzun ekranı mı çatlak? Hasarlı ekranınızı onarıp iPhone'unuzu aynı gün içinde ekran değişimi yaparak geri verebiliriz. Zentech iPhone Teknik servis, Apple sertifikalı onarımlarda, yalnızca orijinal Apple parçaları kullanır. Bu sayede, teslim aldığınız iPhone'unuz tam olarak gerektiği şekilde çalışır. iPhone'unuzu saat 15:00 öncesinde bize getirirseniz aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Aynı gün ekran değişimi hizmeti, iPhone 6s veya daha yeni modeller için geçerlidir.

Orijinal iPhone Pil Değişimi

Apple tarafından eğitilen teknisyenlerden oluşan Apple iPhone teknik servisimize iPhone’unuzu gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Aynı gün içinde pil değişimi ile iPhone’unuz ilk günkü performansına kavuşur ve yeniden akıcı bir iPhone deneyimi yaşamaya başlarsınız. iPhone pil değişim hizmeti tüm mağazalarımızda uygulanmaktadır.

Garanti Dışı iPhone Cihaz Değişimi

Sıvı hasarı, eğrilmiş gövde veya açılmayan iPhone sorunları için onarıma mı ihtiyacınız var? iPhone'unuzdaki sorun Apple garantisi kapsamındaysa sizden ücret alınmaz. Kazara oluşan hasarlar buna dahil değildir ve bu tür hasarlar için ücret ödemeniz gerekir. iPhone'unuz hasar gördüyse alınacak ücret onarımın türüne göre değişir ve garanti kapsamı dışında servis ücreti alınır.

10 Farklı Şehirde Yetkili iPhone Teknik Servis Hizmeti

Zentech yetkili Apple iPhone tamir hizmetlerine 10 farklı konumda erişebilirsiniz:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.