iPhone Tamiri İçin Yetkili Servisi Zentech

Tüm Apple iPhone akıllı cihaz onarımları, Apple tarafından yetkilendirilmiş uzman teknisyenler tarafından tamamen orijinal iPhone parçaları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Apple Yetki Servisleri olarak hizmet veren Zentech, iPhone tamiri olmak üzere birçok Apple ürününde bugüne kadar edindiği tecrübelerle kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunar. Faaliyetlerinde hızlı bir çözüm sağlamayı amaçlayan güvenilir personelleri ile Zentech, iPhone cihazlarınızın yedek parça değişim işlemlerini Apple güvencesi ile orijinal Apple parçaları kullanarak sağlıyor. Garanti kapsamındaki cihazlarınıza Apple güvencesi ile garanti kapsamında hizmet veriyor.

iPhone Tamir Edilir mi?

iPhone’unuz arızalan yada kazara hasar gören bir çok parçanın yenisiyle değiştirilebilmesine imkan verecek şekilde üretilmiştir. Ekran, Pil, Kamera dahil birçok parçanın arızalı ya da hasarlı olması halinde yenisi ile değiştirilmesi mümkündür.

iPhone Tamir Fiyatı Nedir?

iPhone tamir fiyatları genel olarak değiştirilecek orijinal yedek parçalara göre belirlenmektedir. İşlemler, Apple tarafından yetkilendirilmiş sertifikalı teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. iPhone tamiri için Apple’ın servis prosedürüne uygun olarak işler. Orijinal ve garantili Apple yedek parçaları ile hizmet verilir. Bu süreçte cihazınızın sorununa ve değiştirilecek parçasına göre fiyat alabilirsiniz.

iPhone Ekran Kırıldı Ne Yapmalı?

iPhone ekranınız kırıldıysa, orijinal iPhone ekranı tamir avantajlarından yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun ekranı kırıldığı zaman öncelikle Apple Yetkili Servis’e başvurmanız gerekir. Ardından yetkili servis, cihazınızdaki genel durumu ve hasarı kontrol eder. Onay verdikten sonra orijinal iPhone ekranı ile ekran değişimi işlemi yapılır. Son aşamada ise cihazınız kontrol edilir ve size teslim edilir. Bu süreçte alanında uzman kişilerden orijinal parça desteği almak oldukça önemlidir. Aksi takdirde cihazınız beklediğiniz gibi çalışmayabilir.

iPhone Suya Düştü Ne Yapmalı?

Bazı iPhone modelleri suya ve sıçramalara dayanıklıdır ancak su geçirmez değildir. Sıvıyla temas geri dönülemez şekilde iPhone’unuza zarar verebilir ve onarılması imkânsız hale getirebilecek sorunlara yol açabilir.
-iPhone’unuza sudan başka bir sıvı sıçrarsa etkilenen alanı musluk suyuyla durulayın.

-iPhone’unuzu gözlük bezi gibi tüy bırakmayan yumuşak bir bezle silin.

-SIM tepsisini açmadan önce iPhone’unuzun kuru olduğundan emin olun

– iPhone’unuzu kurutmak için Lightning veya USB-C bağlayıcısı aşağı bakacak şekilde hafifçe elinize vurarak fazla sıvının akmasını sağlayın. iPhone’unuzu hava akımı olan kuru bir yerde bırakın. iPhone’u Lightning veya USB-C bağlayıcısından içeriye doğru soğuk hava üfleyen bir fanın önüne koymak, kurutma işlemine yardımcı olabilir.

iPhone’unuzu harici bir ısı kaynağı kullanarak veya Lightning ya da USB-C bağlayıcısının içine pamuklu çubuk ya da kağıt havlu gibi yabancı maddeler sokarak kurutmayın.

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR veya sonraki model aygıtınıza bir kablo ya da aksesuar bağladığınızda Lightning veya USB-C bağlayıcısında sıvı varsa iPhone’unuz sizi uyarabilir

iPhone’um Islanırsa Şarj Edebilir Miyim?

iPhone’unuz sıvıyla temas ederse tüm kabloları çıkarın ve tamamen kuruyana kadar aygıtınızı şarj etmeyin. iPhone’unuz ıslakken aksesuarları kullanmak veya şarj etmek aygıta hasar verebilir. Lightning veya USB-C kablosuyla şarj etmeden veya bir aksesuarı bağlamadan önce en az 5 saat bekleyin.

Kablosuz şarj için iPhone’unuzu yumuşak, tüy bırakmayan bir bezle (örneğin, lens temizleme beziyle) silin. Uyumlu bir kablosuz şarj matına yerleştirmeden önce iPhone’un kuruduğundan emin olun.

iPhone’um Islanırsa ve Hoparlörden Boğuk Ses Çıkmaya Başlarsa Ne Yapmalıyım?

Suyun mikrofonda mı yoksa hoparlörde mi olduğunu kontrol edin: iPhone’u hoparlörün bulunduğu tarafı aşağı bakacak şekilde, tüy bırakmayan bir kumaş üzerine yerleştirin ve su damlayıp damlamadığına bakın. Bağlantı noktasındaki su tamamen buharlaşana kadar hoparlörün veya mikrofonun performansını düşürebilir. Daha önce verilen yönergeleri izleyerek iPhone’unuzu kurulayın.

iPhone Açılmıyor veya Donduysa Ne Yapmalı?

Ekranınız siyah veya donduysa

iPhone SE (2. ve 3. nesil) dahil olmak üzere iPhone 8 veya sonraki modellerde

  • Sesi aç düğmesine kısaca basın.
  • Sesi kıs düğmesine kısaca basın.
  • Apple logosunu görünceye kadar yan düğmeyi basılı tutun (yaklaşık 10 saniye).
  • iPhone’unuz açılmıyorsa iPhone’unuzu bir saat şarj edip yeniden deneyin. iPhone’unuz pil şarjının düşük olduğunu gösteriyorsa donanımınızı kontrol edin ve iPhone’unuzu tekrar şarj edin.iPhone’unuz hâlâ açılmıyorsaZentech Çağrı merkezini arayabilirsiniz.

iPhone’ların Pil Ömrü Ne Kadar?

Tüm şarj edilebilir piller sarf malzemesidir ve sınırlı bir kullanım ömrüne sahiptir. Bir süre sonra kapasiteleriyle birlikte performansları düşer ve değiştirilmeleri gerekir. iPhone’unuzun pil sağlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek ve pil değişimi önerilip önerilmediğini görmek için Ayarlar > Pil > Pil Sağlığı ve Şarj Etme’ye gidin. Eskimiş bir pil nedeniyle iPhone’unuzun performansında bir farklılık görüyor ve pil değiştirme işlemiyle ilgili yardım almak istiyorsanız Zentech Apple Yetkilisi Servisi Çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »