Hakkımızda

Türkiye’nin en yaygın Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı Zentech Servis’i yakından tanıyın.

Zentech Servis

Türkiye’nin En Yaygın Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı

Teknolojinin, Türkiye’nin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların, yazılımsal ve donanımsal tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Zentech Servis, dünyanın en değerli markası Apple ile yaptığı işbirliği ile Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı unvanına sahip olmuştur.

Yetkili Servis, Apple’ın hizmet, kalite ve güvenilirlik kriterlerini gözeterek, dünya çapında ayrıcalıklı kurumlara sunduğu Apple markası ile servis sağlayabilme yetkisidir. Zentech Servis, Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı unvanıyla Türkiye’nin en geniş Apple Yetkili Servis ağına sahiptir.

play icon
about icon 01

Amacımız

Müşterilerimizin beklentilerini her zaman önemseriz. Müşterilerimizin vaktine saygı duyar ve tüm işlemlerini zamanında, kişiye özel ve verimli bir şekilde teslim ederiz. Müşterilerimize empati kurarak, profesyonel bir şekilde hareket ederiz. Her müşteri sorununu kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görürüz. Geri bildirimleri dinler ve işin doğrusunu yapmak üzere inisiyatif alarak, anında yanıtlarız. Müşterilerimize hızlı geri dönüşler sunarak beklentilerin üzerine çıkarız.

about icon 03

Vizyonumuz

Apple’ın “Bak ve Hisset” standartlarında servis noktaları kurmak ve yaşatmak. Son teknolojiyi izlemek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve hedeflerini karşılayacak uygun çözümler önererek güvenlerini kazanmak. Bütün müşterilerimize güler yüzle yardım etmek ve şahsi ilgiyle karşılamak. Servis performansımızı geliştirmek üzere çalışanlarımızla ve müşterilerimizle fikirlerini paylaşabilecekleri açık bir iletişimi desteklemek.

Translate »