Apple Watch Yetkili Servis; Zentech

Apple Watch Yetkili Servis; Zentech
Apple Watch yetkili servis olarak hizmet veren Zentech, orijinal parçalarla birlikte cihazlarınız düzgün çalışır şekilde size teslim eder. Apple Watch Yetkili Servis hizmetleri, alanında deneyimli olan profesyonel teknik ekiple sağlanır. Böylece çok kısa bir sürede ihtiyaç duyduğunuz tamir hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Apple Watch servis hizmeti sağlayan Zentech, giyilebilir teknolojiler alanında donanımlı hizmet sunuyor.

Apple Watch ürününüzde dış etkenler veya arıza sorunlarından dolayı performansı düşmüş düşmüş veya çalışmıyor olabilir. Zentech sizin için en uygun tamir seçeneğini size sunar.

Apple Watch Tamir Edilir mi?

Akıllı telefonların yanında en popüler teknolojik cihazlardan birisi de giyilebilir teknolojilerdir. Günümüzde kullanımı yaygın olan ve anlık kazalara oldukça açık olan Apple Watch ürünleri, maliyeti yüksek ve kullanışı cihazlardır. Ancak beklenmedik durumlar gündeme gelebiliyor. Bu aşamada Apple Watch tamir edilebilir mi baktığımız zaman, Apple Watch; Apple tarafından tamir edilebilir şekilde üretmemiştir. Yetkili servislerde garanti kapsamında watch değişimi veya garanti kapsam dışı ücretli watch değişim, yapılan testlerde pil arızası veren garanti kapsamı dışındaki watchlara pil fiyatına watch değişimi gibi tamir seçenekleri sunulur.  Zentech, bu alanda en profesyonel firmalardan birisi olarak tüm Apple Watch ürünlerinizin arıza tespitini yapar ve size özel tamir seçeneğini sunar

Apple Watch Pili Değişiyor mu?

Apple Watch ürünlerinde pilin tükenmesine bağlı performans kayıpları yaşanmaya başladığında kullanıcıların Apple Watchlarda pil değişimi yapılabiliyor mu sorusu akıllarına gelir. Bu sorunun cevabı hayır çünkü Apple, Watch ürününü açılabilir ve tamir edilebilir bir ürün olarak tasarlamamıştır. Ancak garanti kapsamındaki yada garanti kapsam dışındaki Watch’unuzun pili kullanıma bağlı tükenmişse yada pilinde arıza söz konusuysa (yapılan testlerde pil arızası tesit edilmişse) Apple Watch’unuz pil fiyatı ile değişimi sağlanır.

Apple Watch Saatler Kaç Yıl Garantili?

Apple ürünleri bilindiği gibi hem popüler hem de birçok avantajlı ürün skalasıyla öne çıkıyor. Hatta artık birçok kişinin kullandığı Apple Watch ürünleri, bir saat işlevinden daha fazla özellik sunuyor. Bu aygıtlar sayesinde nabız sayınız, attığınız adımlar, spor takibi, telefonunuza gelen mesaj, aramaları sizlere kolay yoldan göstermesi gibi birçok avantaj sağlıyor. Bununla beraber Apple firması, Watch saatlerinin kaç sene garanti sunduğu konusu merak ediliyor. Apple Watch ve kutuyla beraber gelen aksesuarlar satın aldığınız tarihten iki sene boyunca üretimden kaynaklı sorunlara karşı garantiye almaktadır. Apple Watch yetkili servis hizmetleri garanti dışında kalan Apple Watch ürünleriniz için orijinal parça desteği sağlayarak cihaz problemlerini çözer.

Apple Watchınızda Donanımsal veya yazılımsal bir problem yaşıyorsanız Zentech profesyonel ekiple Apple Watch cihazınızı en kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale getirir.

Apple Watch Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Apple Watch açılmıyor diyorsanız bu sorunun düzelmesini sağlayacak çeşitli yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu tarz sorunlar her teknolojik cihazda görülebilen sorunlardır. Apple Watch cihazlarınız için profesyonel destek alabilir ve orijinal parça fiyat ve servis aralıkları konusunda önemli avantajlar yakalayabilirsiniz. Profesyonel destek almadan öncesinde yapabileceğiniz bazı uygulamalar şu şekildedir:

 • Apple Watch cihazınızı şarj edin veya şarj cihazınızı değiştirin.
 • Apple Watchunuzun arka yüzeyinin vee manyetik şarj aletinin yüzeyinin temiz olduğundan emin olun.
 • Apple Watch’unuzun arka yüzünü şarj aletine tekrar yerleştirin. Şarj aletinin mıknatısları Apple Watch’unuzla doğru şekilde hizalandığında saat kadranında yeşil veya sarı şimşek işareti   görünecektir.
 • Cihazınızın VoiceOver özelliğini kapatın.
 • Hard reset yapın ve yeniden başlatmaya zorlayın. (Yan düğmeyi ve Digital Crown’u en az 10 saniye veya Apple logosu görünene kadar basılı tutun.)
 • Cihazınızın güç koruma özelliğini kapatın.
 • Yetkili teknik servisle iletişime geçin.

Genel olarak sorun basit bir durum olabilir. Örnek olarak şarj problemi yaşandığında adaptör, kablo değiştirilebilir ve hatta farklı bir priz üzerinden cihazınızı 1 saat şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Ancak bu tarz öneriler, cihazınız için işe yaramadıysa yetkili teknik servislerle iletişime geçebilir ve cihazınızın arıza tespiti yapılarak orijinal parçalarla daha iyi bir performansa ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Apple Watch Nasıl Reset Atılır?

Apple Watch reset atmak için sadece birkaç adımı izlemeniz yeterli olacaktır. Reset işlemi ile birlikte Apple Watch ürününüzdeki donma, yavaşlama veya kasma tarzı problemleri çözebilirsiniz. Bunu yapmadan öncesinde içerisindeki verilerinizin yedeğini mutlaka alın. Çünkü reset işlemi sonrasında saat üzerindeki veriler yok olur. Saatteki verileri yedeklemeyi iPhone veya akıllı saatinizdeki ayarlar kısmından yapabilirsiniz. Bunun dışında Apple Watch cihazınıza reset atmak için izlemeniz gereken yollar:

 • iPhone ana ekranında yer alan Watch uygulaması simgesine tıklayın.
 • ‘Benim Sekmem’ kısmına gelin ve buradan ‘Genel Ayarlar’ bölümüne tıklayın.
 • ‘Saati Sıfırla’ seçeneğini seçin ve buradan ‘Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil’ kısmında tıklayın.
 • Son aşamada ‘Tümünü Sil’ seçeneğine tıklayın.

Apple Watch cihazlarınızı sıfırlamanın farklı bir yolu da var. Bunun için ilk olarak şarja bağlayın ve saat içerisindeki ‘Genel Ayarlar’ kısmına gidin. Burada ‘Reset (Sıfırla)’ seçeneği yer alır. Buradan basit bir şekilde sıfırlayabilirsiniz.

Apple Watch hard reset atmak için Yan düğmeye ve digital Crown’u 10 saniye basılı tutun. Apple logosunu gördüğünüz zaman hard reset işlemini başlatırsınız. Tüm bunların sonucunda cihaz probleminiz çözülmezse alanında uzman Apple yetkili servis desteği alabilirsiniz.

Kusursuz Servis Mağazası Deneyimi

Zentech, 8 şehirdeki 8 mağazasıyla sizlere en iyi yetkili servis deneyimini sunmak adına mağaza ağını genişleterek iPhone, Mac, iPad ve tüm Apple ürünlerine Apple yetkili servis hizmeti veriyor.
8 Şehir

Aynı Gün Onarım

Zentech, Apple Yetkili Servis standartlarında ekran ve pilinizi aynı gün Orijinal parça ile onarır.

Müşteri Deneyimi

Apple ürünlerine dair bilmek istediğiniz her şey, alanında uzman çalışanlar tarafından teknik servis mağazalarımızda yanıtlanır.
Translate »